Osiągnięcia uczniów rok szkolny 2016/2017

ZESTAWIENIE NAGRÓD  BURMISTRZA MIASTA I GMINY OLKUSZ DLA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI NASZEJ SZKOŁY ZA BARDZO DOBRE WYNIKI KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH w roku szkolnym 2016/17:

KLASY  IV – VI

Amelia Basara

kl. V

I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Co się komu w duszy gra..."

I miejsce w Powiatowym Czwórboju Lekkoatletycznym kl. IV-VI w Olkuszu w kategorii indywidualnej.

mgr Renata Guzik

mgr Janina Skipiała

Zuzanna Kaliś

kl. V

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym  „KANGUR.”

mgr Paulina Kruczek

Natalia Bocianowska

kl. VI

II miejsce w I Powiatowym Maratonie Języka Angielskiego w części językowej.

mgr Katarzyna Suwalska

Amelia Basara z kl. V zdobyła II miejsce w Rejonowych Zawodach w Czwórboju Lekkoatletycznym kl. IV-VI. Brzeszcze. Opiekun mgr Janina Skipiała.

Amelia Basara z kl. V zdobyła I miejsce w Powiatowym Czwórboju Lekkoatletycznym kl. IV-VI w Olkuszu w kategorii indywidualnej. Opiekun mgr Janina Skipiała.

VI m w zawodach powiatowych w Kluczach w kategorii Szachy drużynowe zdobyli uczniowie naszej szkoły w składzie: Róża Stolarczyk kl. IV, Maciej Chrost kl. IV, Paweł Jasik kl. IIIb, Paulina Piątek kl. IIIa. Opiekun mgr Janina Skipiała.

Paulina Piątek z kl. IIIa zdobyła III m. w miejsko-gminnym konkursie "Myszką malowane". Opiekun mgr Renata Nieć.

Zespół wokalny SP 6 w składzie: Oliwia Białaś, Alicja Białaś, Zofia Zalewska, Klaudia Nawara, Zuzanna Kaliś, Zofia Kocjan, Patrycja Sierka, Natalia Bocianowska, Ewa Madejska, Karolina Zub zdobył III miejsce w XV Powiatowym Konkursie Religijnym "Tacy Sami" pod hasłem "Być dobrym jak chleb. Św. Brat Albert". Opiekunowie: mgr Anna Górka, mgr Renata Guzik.

[zdj. kuria.sosnowiec.pl]

Etapy szkolne konkursów religijnych:

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej - Marlena Słaboń kl. IV

Konkurs wiedzy o Św. Bracie Albercie Chmielowskim - Marlena Słaboń kl. IV

Prezentacja multimedialna - Zuzanna Kaliś kl. V

Praca plastyczna - Julia Matusiak kl. V                           Opiekun: mgr Anna Górka

Szkolny Konkurs Matematyczny "Ciekawa Matematyka":

I m. kl IV: Dawid Hosiawa

I m. kl. V: Zuzanna Kaliś

I m. kl. VI: Natalia Bocianowska                                      Opiekun: mgr Paulina Kruczek

Natalia Bocianowska z kl. VI zdobyła II miejsce w I Powiatowym Maratonie Języka Angielskiego w części językowej. Opiekun mgr Katarzyna Suwalska.

Natalia Maczicha z kl. VI zdobyła III miejsce w I Powiatowym Maratonie Języka Angielskiego w części plastycznej "Wielka Brytania w czerni i bieli". Opiekun mgr Katarzyna Suwalska.

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Co się komu w duszy gra...":

I miejsce - Amelia Basara z kl. V

III miejsce ex aequo: Natalia Bocianowska z kl. VI, Patrycja Sierka z kl. VI, Zofia Zalewska z kl. VI

Wyróżnienie: Wiktoria Przewoźniak z kl. V, Zuzanna Zwierzchowska z kl. VI

Opiekun mgr Renata Guzik

Zuzanna Kaliś z kl. V zdobyła wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym " Kangur".                    Opiekun mgr Paulina Kruczek

Alicja Białaś z kl. VI - III miejsce w konkursie plastycznym pt. „W kierunku natury... nasze lasy”, zorganizowanym przez Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Komunalnymi UMiG w Olkuszu, przy wsparciu Nadleśnictwa Olkusz oraz firmy ALBA. Opiekun mgr Renata Guzik.

Konkurs "Eko Plast" etap miejsko-gminny: Julia Matusiak z kl. V - wyróżnienie, Ewa Madejska z kl. VI - wyróżnienie

[zdj. ze str. www.mok.olkusz.pl]

Konkurs "Eko Plast" - reprezentanci szkoły, którzy przeszli do etapu miejsko - gminnego:

Julia Matusiak z kl. V, Natalia Maczicha z kl. VI, Ewa Madejska z kl. VI, Alicja Białaś z kl. VI

Opiekun mgr Renata Guzik

Zofia Zalewska z kl. VI - I m. w  I edycji konkursu literecko-plastyczno-ekologicznego „Chrońmy źródła wody”

Alicja Białaś z kl. VI - wyróżnienie w  I edycji konkursu literecko-plastyczno-ekologicznego „Chrońmy źródła wody”.

Opiekun mgr Renata Guzik  [zdj. przegladolkuski.pl]

Konkurs "Żyj oszczędnie i w zgodzie z naturą" etap miejsko-gminny:

Zofia Zalewska z kl. VI - wyróżnienie Opiekunowie: mgr Paulina Kruczek, mgr Monika Ocieczek

Konkurs "Żyj oszczędnie i w zgodzie z naturą" etap szkolny:

I m. Kamil Struzik z kl V

II m. Zofia Zalewska z kl VI

III m. Natalia Maczicha z kl. VI

Konkurs Omnibus. Zwycięzcy etapu szkolnego:

Klasa I: Sandra Czyszczonik, opiekun mgr Anna Dudzik

Klasa II:  Marta Jasik, opiekun mgr Katarzyna Curyło

Klasa III: Karolina Hickiewicz, opiekun mgr Renata Nieć

II miejsce w kategorii Zespół kl. IV-VI w XVIII edycji Miejsko – Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek:

Zespół wokalny - "Złota Jerozolima" w składzie: Zofia Zalewska, Alicja Białaś, Klaudia Nawara, Grzegorz Żak, Samuel Kaliś, Zuzanna Przybylska, Zuzanna Kaliś, Zofia Kocjan, Alicja Białaś, Amelia Basara. Opiekunowie: panie mgr Anna Górka i mgr Renata Guzik.

Reprezentanci XVIII edycji Miejsko-Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek kl. I-III: Jan Kaliś, Wiktor Glanowski, Julia Dziadzio.

Nasi reprezentanci w XIV matematycznym konkursie "Dexter", którzy przeszli do etapu gminnego:

1. Jan Kluczewski z kl. III a;  2. Jakub Poczęsny z kl. III b;  3. Karolina Hickiewicz z kl. III a. Gratulujemy!

Nasi reprezentanci w XV Konkursie Recytatorskim: Wiktor Glanowski - uczeń kl. IIIB, Karolina Hickiewicz - uczennica kl. IIIA oraz Jan Kaliś - uczeń kl. IIIB.

Konkurs Recytatorski etap szkolny: