Festyn ekologiczny "Dzień Małego Ekologa"

Znalezione obrazy dla zapytania dzień małego ekologa  Znalezione obrazy dla zapytania dzień małego ekologa

W niedzielę 12 czerwca 2016r. na terenie olkuskiego Silver Parku odbył się rodzinny festyn ekologiczny pod hasłem: „Dzień Małego Ekologa”, zorganizowany we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olkuszu oraz Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Olkuszu.

Celem imprezy było promowanie wśród uczestników zachowań i postaw proekologicznych poprzez rodzinne zabawy i konkursy na świeżym powietrzu. Nie zabrakło także innych atrakcji:  grilla, słodkiego poczęstunku i nagród ufundowanych przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Olkuszu. Uczestnicy festynu mogli obejrzeć specjalistyczny sprzęt do kontroli sieci kanalizacyjnej - samochód do inspekcji telewizyjnej sieci kanalizacyjnej oraz zasięgnąć informacji na temat Projektu ze środków Unii Europejskiej pn. „Porządkowanie gospodarki ściekowej w zlewni Białej Przemszy na terenach gmin: Olkusz, Bukowno, Bolesław, Klucze-etap I”.

Festyn był doskonałą okazją spędzenia czasu w gronie rodzinnym. Aktywnie wzięło w nim udział ponad 170 dzieci i rodziców. Wszyscy świetnie się bawili korzystając z urokliwego miejsca i warunków jakie stwarza Silver Park.

Serdecznie dziękujemy za przybycie i dobrą zabawę!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z festynu:  https://sp6olkusz.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=31