Aktualności 2021/2022

Tenis ziemny

20 czerwca br. odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Ziemnego, w którym to udział brała uczennica klasy V Kinga Woszczek. Grupa w której grała Kinga liczyła 5 zawodników – 3 dziewczynki i 2 chłopców. Grano systemem „każdy z każdym”, więc Kinga rozegrała 4 mecze. Każdy kończył się jej zwycięstwem, zasłużenie więc zajęła pierwsze miejsce.  Grała bardzo dobrze, jej mocnym atutem były serwy, szukała też słabych punktów przeciwnika. Życzę jej, aby dalej doskonaliła swoje umiejętności i odnosiła sukcesy na kortach. GRATULACJE!!!

Tekst i zdj. Janina Skipiała